Ми - інтернет-магазин «4К online», що спеціалізується на продажі якісних європейських телевізорів за найвигіднішими цінами в Україні. Наш магазин також пропонує комплектуючі товари до телевізорів, такі як кронштейни і HDMI-кабелі, акустичні системи, включаючи саундбари і портативні колонки.

Ми прагнемо бути лідерами в галузі, тому забезпечуємо нашим клієнтам якісне обслуговування, оригінальну і довговічну техніку, гарантію на продукцію, найкращі ціни і зручну доставку в будь-який куточок України.

Наша команда складається виключно з професіоналів, які готові проконсультувати вас і підібрати найкращий телевізор, відповідно до ваших потреб. Наші менеджери готові відповісти на всі ваші запитання і допомогти вам зрозуміти функціонал пристрою. Якщо у вас виникнуть проблеми, ми гарантуємо їх миттєве вирішення.

Ми прагнемо забезпечити вам максимальний комфорт під час покупок, тому ми не просимо передплати, щоб ви могли переконатись у справності телевізора. Ми гарантуємо можливість обміну, повернення або ремонту товару, якщо виникнуть якісь проблеми.

Історія магазину «4К» розпочалась у 2018 році, коли ми відкрили свій перший магазин електроніки, спеціалізуючись на продажі металошукачів. З плином часу наш асортимент почав розширюватися, і ми почали пропонувати інші популярні технологічні товари, такі як мобільні телефони, смартфони, планшети та кондиціонери.

Зіткнувшись з високою конкуренцією на ринку, ми вирішили зосередитись на одному напрямку. Саме власна потреба в покупці телевізора надихнула нас спробувати себе у цій галузі. Ми знайшли постачальника з Європи, замовили телевізор і були приємно здивовані його високою якістю за доступною ціною, а також швидкою доставкою.

Ці критерії стали основою, на яку ми ставимо акцент для кожного нашого клієнта. Ми розуміємо, що товар, який ми продаємо, є оригінальним, а його якість та надійність приносять задоволення нашим покупцям.

Ми активно відмовилися від минулого, пропонуючи безкоштовно щось зі свого попереднього асортименту (телефони/планшети) при покупці телевізора. Ця приємна традиція збереглася і досі, і зараз ми пропонуємо своїм клієнтам додаткові знижки на товар, безкоштовне налаштування телевізорів нашими фахівцями та встановлення (у м. Луцьку).

В даний час наш інтернет-магазин спеціалізується виключно на продажі телевізорів. Цей товар завжди пользується попитом на ринку електроніки, оскільки призначений для широкої аудиторії. Наша мета полягає в тому, щоб пропонувати нашим потенційним клієнтам якісний товар, співпрацюючи безпосередньо з постачальниками. Наша компанія має політику найнижчої ціни в Україні, і ми робимо все можливе, щоб навіть дорогі моделі телевізорів були доступними для всіх.

У цей важкий період випробувань для нашої країни надійна робота та надання якісних послуг є нашим головним пріоритетом. Ми продовжуємо працювати в повному обсязі та забезпечувати обслуговування наших клієнтів.