Фільтр за

Стан

Стан

Smart TV

Smart TV

Діагональ екрану

Діагональ екрану

Ціна

Ціна

 • 0 грн - 174 299 грн

Бренд

Бренд

Роздільна здатність екрану

Роздільна здатність екрану

Частота оновлення (Гц)

Частота оновлення (Гц)

Операційна система

Операційна система

Підтримка HDR

Підтримка HDR

Тип матриці

Тип матриці

Тип

Тип

HD-формат

HD-формат

Тип LED підсвічування

Тип LED підсвічування

Підтримувані бездротові інтерфейси

Підтримувані бездротові інтерфейси

Тюнер

Тюнер

Роз'єми

Роз'єми

Колір

Колір

Дисплей

Дисплей

Телевізори

Використання телевізорів є найважливішою умовою створення комфорту у вашому будинку або офісі. Він дає змогу відтворювати контент із будь-яких джерел, дозволяючи переглядати фільми, серіали, фото зі сторонніх сервісів та багато іншого. А підключення ігрової консолі зробить з телевізора повноцінний мультимедійний центр.  

Для здійснення успішної покупки оберіть для себе необхідні характеристики та параметри, що забезпечать якісну роботу та виконання усіх функцій, яких ви чекаєте від телевізора.

Телевізори

Активні фільтри

Підкатегорії

 • Samsung

  Samsung- південно-корейський бренд  – один із лідерів у виробництві високотехнологічних дисплеїв, який виробляє телевізори понад 50 років. Постійно експериментуючи, компанія вдосконалювала свої лінійки, і на сьогодні представляє моделі преміумкласу для широкої аудиторії.

 • Sony

  Sony Corporation — одна з операційних підрозділів, що входять до складу холдингу Sony Group. BRAVIA (Sony Visual Products) — це бренд Sony Visual Products, який займається випуском побутової, професійної електроніки та іншої високотехнологічної продукції. Телевізори цієї компанії виокремлюються серед інших завдяки процесору 4K X1™, що аналізує та максимально вдосконалює зображення в реальному часі.

 • Philips

  Philips – великий міжнародний концерн, який працює в галузі електроніки та заснований більше 130-ти років тому. Якість зображення, відмінний звук та,найголовніше, запатентована технологія фонового підсвічування Ambilight, що створює неймовірну атмосферу в приміщенні, є особливістю більшості телевізорів від цього виробника.

 • LG

  LG – один з найвідоміших брендів побутової техніки, який почав свою історію в 1958 році. Познайомтеся з асортиментом телетехніки LG: ці телевізори забезпечують найвищу якість зображення, відтворення кольорів, деталізацію та контраст.

 • TCL

  TCL - це швидкозростаюча компанія з виробництва побутової електроніки та провідний гравець у світовій телеіндустрії. Заснована в 1981 році, зараз вона працює на більш ніж 160 ринках у всьому світі. За даними Sigmaintell, TCL посіла 2-е місце на світовому телевізійному ринку за обсягом продажів у 2019 році.

 • Panasonic

  Panasonic – всесвітньовідома команія, що має більше 100 років досвіду на ринку виробництва побутової техніки. Телевізори компанії дарують незабутні враження від зображення та виділяються завдяки власній зручній та доступній операційній системі My Home Screen.

 • Sharp

  Sharp - японський виробник відрізняється від інших брендів товарами, що реалізуються за лояльною ціною. Компанія пропонує хороші характеристики для малобюджетних та середніх за вартістю моделей. Хоча це не популярний виробник, але продукція варте того, щоб звернути на неї увагу. Бренд випускає телевізори з 1953 року і за цей час встиг заявити про високу якість технічного та апаратного забезпечення.

 • Hisense

  Hisense — великий китайський транснаціональний виробник приладів та електроніки. Компанія володіє акціями відомих брендів — Hisense, Kelon, Ronshen, Toshiba, Gorenje. Телевізори фірми славляться не тільки гарним зображенням та звуком, а й вартістю: цінoвий діaпaзoн нa 25% нижчe в пopівнянні з пoпyляpними конкурентами.

 • Nokia

  Nokia Corporation - фінська транснаціональна компанія, виробник телекомунікаційного обладнання для мобільних, фіксованих, широкосмугових та IP-мереж. У 2000-ті роки домінувала на світовому ринку мобільних телефонів. Nokia більше не виробляє мобільні телефони, але це все ще один з найбільших у світі постачальників телекомунікаційного обладнання.

 • Toshiba

  Toshiba займає передову позицію з виробництва різної побутової електроніки. Велику роль цьому відіграють впровадження передових технологій у розробки, які у найбільшому японському дослідному центрі. До складу Toshiba Corporation входить 10 компаній, кожна з яких самостійно визначає свою стратегію бізнесу. Сьогодні під брендом Toshiba відбувається випуск практично всіх видів електроніки: від комп'ютерів до побутової техніки.

 • JVC

  JVC - японська компанія, заснована в 1927 році, займається випуском побутової, аудіо- та відеотехніки, програмного забезпечення та медіа-продукції. Стала відома в середині 1950-х років, коли випустила японський ринок перший масовий телевізор.

 • Xiaomi

  Xiaomi Inc. — китайська компанія, заснована Лей Цзюнем у 2010 році. Спеціалізується на виробництві електронної техніки. Телевізори цієї фірми не так давно на ринку побутової техніки, як конкуренти, але вже знайшли свого покупця завдяки хорошому зображенню, звуку та підтримці Android TV з голосовим управлінням, незалежно від вартості ТВ.

 • Grundig

  Grundig – це німецький бренд, під яким виробляються товари, що відрізняються не тільки інноваційністю та високою продуктивністю, але також надійністю та екологічністю. Кожен продукт проходить суворе тестування для забезпечення відповідності німецьким стандартам якості за надійністю, простотою експлуатації та технологічністю.

 • Telefunken

  Telefunken - німецька компанія з виробництва радіо- та телевізійної апаратури, заснована в Берліні в 1903 році. Телевізори цієї фірми відповідають усім вимогам сучасних Smart-TV та мають найкраще співвідношення ціна-якість. 

 • DYON

  DYON - молодий бренд з Німеччини, що динамічно розвивається та виробляє LED телевізори, телевізійні приставки та звукові системи з дуже хорошим співвідношенням ціни та якості при високих стандартах якості та обслуговування. DYON заснований на перевіреній і професійно створеній інфраструктурі Axdia на Далекому Сході та в Європі.

 • Strong

  Компанія STRONG, яка входить в групу компаній SKYWORTH, є одним з провідних виробників обладнання для прийому та перегляду телебачення в світі і є лідером в області інноваційних технологій. Компанія STRONG була заснована понад 140 років тому у Великобританії. В 1986 році компанія розпочала свій розвиток та розповсюдження, орієнтуючись, здебільшого, на європейський ринок.

 • Nikkei

  NIKKEI - це висока якість за доступною ціною. Сучасний споживач постійно шукає відмінні, нові продукти. Від товарів для вулиці до товарів для стилю життя для дому, відпочинку та подорожей. Широкий асортимент робить NIKKEI доступним для кожного. 

 • Smart-Tech

  SMART TECH - один із відомих брендів, що належав Express LUCK, чий бізнес зі світлодіодними телевізорами поширився по Європі протягом багатьох років.SMART TECH став найпопулярнішим брендом і вийшов на поточний ринок телевізорів у Європі не лише завдяки надійним виробничим потужностям, але й завдяки своїй технічній надійності. Бренд має команду висококваліфікованих інженерів і техніків з багатим досвідом і видатними професійними навичками, які працюють над розробкою інноваційних телевізійних продуктів. 

 • Techwood

  Techwood має щонайменше 5 брендів, що виробляють різноманітну техніку , спеціально розроблену для задоволення очікувань найвибагливіших користувачів. Для контролю стандартів, безпеки та конструкції бренд співпрацює з лабораторіями Dekra та LCIE.

 • Kiano

  Kiano - польський бренд, телевізори якого не створюють бар'єру між глядачем і реальністю. Це справжні кольори, справжні звуки та справжня насолода для кожного, хто відчує їх наживо. Покупці надихають компанію на пошук рішень, які відповідають вашим реальним потребам та очікуванням. Саме тому в основі всіх пристроїв лежить тріада "дизайн - доступність - якість". 

 • Coocaa

  Coocaa – китайський бренд телевізорів. Бренд Coocaa заснований 2006 року компанією Skyworth для просування своєї продукції на зовнішніх ринках. Бренд Coocaa був заснований у 2013 році і став першим телевізійним брендом, продаж якого перевищив сто мільйонів юанів на день.

 • Krüger&Matz

  Бренд Kruger&Matz з'явився на польському ринку 2010 року і від самого початку його метою було створення оптимальних технологічних рішень, доступних для всіх. Бренд постійно працює над розширенням асортименту продукції та адаптацією пристроїв до потреб і вимог ринку, підбираючи нові напрямки розвитку. Популярність продукції Kruger&Matz підтверджується відгуками задоволених користувачів і нагородами, які бренд отримав за останні роки. 

 • Akai

  Akai-японська компанія - виробник споживчої електроніки та аудіосистем. Заснована у 1929 році в Токіо. Саме тут вигадали екранне меню телевізора та дистанційний пульт. Всесвітньо відома компанія успішно розвивалася до початку азійської фінансової кризи у 1997 році. Тоді продажі електроніки в Азії різко впали, що змусило зупинити виробництво електроніки та перебиватися випуском недорогих моделей телевізорів, магнітол, касетних плеєрів примітивної якості. Це значно знизило рейтинг відомого бренду, а після банкрутства компанію викупила Grande Group of Hong Kong, яка володіє багатьма відомими товарними знаками. Сьогодні компанії немає, але деякі виробники випускають електроніку під товарним знаком “Akai”. Вони працюють за ліцензією, яку купили у Grande Group, бо це вигідно та перспективно.

 • Metz

  Metz – німецька компанія, що існує з 1938 року. Її засновник Пауль Метц (Paul Metz) із самого початку проголосив своєю філософією - "якість як принцип". Саме цей факт забезпечив компанії лідируючі позиції у галузі виробництва телевізорів преміум класу.

 • Hitachi

  HITACHI - японський бренд, що належить одній з найбільших у світі однойменних корпорацій. З 2012 року телевізори Hitachi виробляє турецький концерн Vestel. Це один із найбільших виробників телевізорів за схемою контрактного виробництва. Просування продажів телевізорів займається підрозділ Hitachi Digital Media Group.

 • CHiQ

  CHiQ - високотехнологічний бренд побутової техніки, увійшов до числа 10 провідних брендів побутової електроніки на 2021-2022 р. Отримання компанією CHiQ премії вкотре демонструє високу компетентність національних китайських брендів у сфері нових цифрових технологій, продуктів і застосунків, що допомагає їм посісти провідні позиції у світовому секторі побутової електроніки.

 • RCA

  Rca – американська багатогалузева компанія, створена у 1919 році. Thomson Consumer Electronics випускає під цією маркою побутову електроніку - телевізори, відеомагнітофони, DVD-програвачі і т.д.

 • Manta

  Manta – польський бренд, заснований у 1998 році. Компанія є чудовим прикладом стандартного стартапу. Вона була заснована молодими людьми, які захоплювалися віртуальною реальністю, іграми, комп'ютерами та всім, що з цим пов'язано. На рахунку компанії понад 5,5 мільйонів реалізованих одиниць такої техніки.

 • Thomson

  THOMSON – торгова марка споживчої електроніки та побутової техніки, створена у Франції. Асортимент продукції THOMSON включає побутову техніку, телевізори, монітори, планшетні ПК, телефони.

 • Blaupunkt

  Blaupunkt - це німецький бренд, заснований у 1923 році, найбільш відомий завдяки надійним продуктам побутової техніки, а також автомобільним мультимедіа. Цей бренд користується популярністю багатьох європейських країн, оскільки він має лояльну цінову політику за високої якості.

 • Linsar

  Компанія Linsar Commercial була побудована на міцному фундаменті чудових надійних продуктів, необхідних функцій, прямої спеціальної підтримки та здатності адаптуватися до потреб потенційних покупців.

 • Medion

  Цей німецький виробник є одним із лідерів електронної продукції в європейських країнах, оскільки пропонує непогане обладнання для побутового використання, причому за дуже низькими цінами.

 • HomeX

  HomeX є зареєстрованою торговою маркою Karcher AG, що пропонує вам телевізори з чудовим зображення. Заснована в 1968 році , компанія вже протягом  десятиліть є популярним торговельним брендом у сфері споживчої електроніки, побутових товарів і транспортних засобів.

 • Lin

  LIN TV Corp. разом зі своїми дочірніми компаніями (LIN TV або компанія) є однією з найбільших груп телевізійних станцій у США. 

 • Caixun

  Caixun є експертом у розробці та виробництві телевізорів і цифрових вивісок, уже понад 20 років. Заснована в 1997 році, компанія Caixun створила свої філії в США, Мексиці, Колумбії, Угорщині і Єгипті, а також експортує свої товари до більш ніж 60 країн і регіонів. 

 • United
 • SCHNEIDER

  Цей інноваційний бренд був заснований у 1934 році та спочатку відомий як Schneider Frères. Спочатку організація займалась купівлею та продажем пристроїв TSF, відомих як предків радіо, телебачення та телефонного обладнання, яке існує сьогодні. У 1939 році компанія Schneider Frères вважалася однією з найважливіших компаній на французькому ринку. Бренд також розпочав створення телевізорів, випустивши знаменитий портативний телевізор Popsy, чудову, легку модель, доступну в кількох кольорах.

  Сьогодні Schneider Electric продовжує розробляти і виробляти інноваційне електротехнічне обладнання для різних галузей, включаючи промисловість, будівництво, енергетику та інші. Компанія має широку глобальну мережу партнерів та клієнтів і є лідером у своїй галузі.

 • iFFALCON

  iFFALCON - це новий бренд техніки для молодих споживачів по всьому світу, створений компанією TCL, брендом №2 у глобальному рейтингу рідкокристалічних ТВ. Перевагою iFFALCON є поєднання високої якості та вигідної ціни, продукція бренду відкриває безмежні можливості для молодих людей у будь-якій точці планети.

 • Yasin

  YASIN – торгова марка телевізорів та іншої електроніки. Продукція YASIN позиціонується у доступному ціновому сегменті з дотриманням відповідного рівня якості. У товарній лінійці всі телевізори мають лаконічний дизайн та просте керування.

 • INNO-HIT

  Бренд Inno-Hit - це відомий виробник телевізорів, який пропонує широкий асортимент високоякісних телевізорів для різних потреб і бюджетів. Inno-Hit засновано у 1998 році в Іспанії, і зараз компанія має представництва в більш ніж 40 країнах світу. Бренд відомий своїми інноваційними технологіями та високою якістю продукції, яка відповідає сучасним вимогам споживачів.

 • Kivi

  KIVI - міжнародна компанія, розробник та виробник смарт-телевізорів. Продукція KIVI продається на європейському та азіатському ринках. Телевізори розробляються міжнародною командою KIVI, а виробництво здійснюється на високотехнологічних заводах у Європі та Азії з міжнародною системою контролю якості. Користувачі телевізорів KIVI через операційну систему Google Android TV мають доступ до якісного безкоштовного ліцензійного контенту відразу після розпакування нового пристрою та підключення до Інтернету.

 • HKC

  HKC є продавцем широкого асортименту моніторів і телевізорів. Вони мають свій торговий офіс в Ейндховені і обслуговують європейський ринок звідти.

  Асортимент складається з:

  - Монітори від портативного 13-дюймового бічного екрана до 49-дюймового надшвидкого ігрового монітора

  - Телевізори від портативної версії з 7-дюймовим екраном до 65-дюймового 4K Smart TV з Google Assistant

  Тож HKCe має правильний екран для кожного користувача та будь-якої ситуації

 • HYUNDAI

  Бренд телевізорів Hyundai — це частина глобального конгломерату Hyundai Corporation, що знаменитий своїми автомобілями та широким спектром інших виробів. У світі електроніки вони також стали відомими завдяки своїм інноваціям та якості продукції. Hyundai TV пропонує широкий асортимент моделей з різними технологіями, роздільною здатністю та розмірами екрану, щоб задовольнити різні потреби споживачів.

 • TD Systems

  ТД Системс (TD Systems) - це іспанський бренд електроніки, спеціалізований на виробництві телевізорів і інших побутових пристроїв. Вони належать до компанії "Totem Digital System SL", яка має свою базу в Мадриді, Іспанія.

  TD Systems відомі своїми доступними ціновими пропозиціями на телевізори та інші аудіовізуальні пристрої, що дозволяє їм займати конкурентну позицію на ринку. Вони пропонують різні моделі телевізорів, включаючи LED, OLED і 4K UHD технології, з різними розмірами екрану та функціями.

 • JTC

  Бренд JTC — це відомий виробник телевізорів та інших електронних пристроїв. Компанія спеціалізується на виробництві різноманітних моделей телевізорів з різними характеристиками та ціновими категоріями, спрямованих на різні сегменти ринку споживачів.

 • Cello

  Бренд Cello відомий як виробник телевізорів та інших аудіовізуальних пристроїв, який виробляє продукцію для різних ринків. Цей бренд заснований у Великобританії і пропонує широкий спектр телевізорів з різними розмірами екранів, технологіями та функціоналом.

 • Reflexion

  Бренд Reflexion спеціалізується на виробництві телевізорів та інших портативних аудіовізуальних пристроїв. Цей бренд часто відомий своїми портативними та компактними телевізорами, які зазвичай мають невеликі розміри екрану і можуть бути зручними для використання в різних ситуаціях, таких як кемпінг, подорожі або використання в автомобілі.

 • Xoro

  Бренд Xoro має німецьке коріння. Виробництво та розробка їх електронних пристроїв, у тому числі телевізорів, здійснюється з врахуванням німецьких стандартів якості та технологічних рішень. Компанія ставить акцент на високу якість продукції, надійність та інновації.

 • Lenco

  Однією з ключових особливостей Lenco є поєднання якості та доступності. Вони ставлять акцент на створення продукції, яка задовольняє вимоги як за якістю, так і за ціною, намагаючись забезпечити споживачів якісними та функціональними телевізорами за доступними цінами.

 • Nevir

  Бренд Nevir займається роздрібною торгівлею побутовою електронікою. Компанія пропонує телевізори, планшети, радіо, духовки, праски, тримери, пральні машини, холодильники, обігрівачі та інші супутні товари. Nevir веде бізнес в Іспанії та Португалії.

 • SYLVOX

  Компанія Sylvox широко визнана та прийнята на світовому ринку за чудову якість продукції та ефективне обслуговування користувачів, а її продукцію віддають перевагу користувачі в понад 100 країнах і регіонах, таких як Сполучені Штати, Європа, Австралія, Канада, Японія, південно-східні країни.

 • Trevi

  Trevi відзначається високою якістю матеріалів та конструкцією, що забезпечує довговічність та надійність в експлуатації. Кожен виріб бренду проходить строгий контроль якості, щоб гарантувати задоволення та довіру клієнтів.

 • Unispectra

  Unispectra - це бренд, який спеціалізується на виробництві телевізорів 12В/240В та аксесуарів, придатних для різних застосувань. Асортимент продукції включає різноманітні телевізори призначені для використання в будинках на колесах, кемперах, караванах, кемпінгах, вантажівках, човнах, кухнях і спальнях, пропонуючи універсальні розважальні рішення для різних умов.

 • LEADSTAR

  LEADSTAR - це бренд, який відомий своєю спеціалізацією на виробництві портативних телевізорів. Їх продукція займає свою нішу, забезпечуючи зручні та мобільні рішення для перегляду відео з будь-якого місця. Бренд LEADSTAR пропонує широкий вибір портативних телевізорів з різними діагоналями екранів та функціональними можливостями, такими як вбудовані антени, різні роз'єми для підключення, підтримка відтворення відео з USB-накопичувачів і карт пам'яті. 

 • Andrino

  ANDRINO - бренд, відомий своїми доступними цінами на телевізори та іншу побутову техніку, що дозволяє їм займати конкурентну позицію на ринку. Вони пропонують широкий асортимент моделей телевізорів з різними розмірами екранів та функціями, що відповідають потребам різних користувачів.

 • Gelhard

  Бренд Gelhard пропонує широкий асортимент продукції, включаючи аудіосистеми, домашні кінотеатри, мультимедійні пристрої та інші аудіо-відео рішення. Кожен виріб Gelhard розроблений з урахуванням потреб сучасного споживача та відзначається високим рівнем функціональності та якості звуку та зображення.

 • Majestic

  Majestic - це визнаний бренд, що пропонує широкий асортимент продукції у сфері побутової електроніки, включаючи телевізори, аудіосистеми, побутові прилади та інші електронні пристрої. Заснований на принципах елегантності, функціональності та інновацій, Majestic відзначається своїм поєднанням стильного дизайну з передовими технологіями.

 • Telesystem

  Telesystem - це відомий бренд, що пропонує широкий асортимент продуктів у сфері телекомунікацій та цифрового медіа. Заснований на принципах новаторськості та високої якості, Telesystem відзначається своїми передовими технологіями та надійністю в експлуатації.

 • Ferguson

  Ferguson - це відомий бренд, який пропонує широкий спектр продукції в галузі електроніки, включаючи телевізори, аудіосистеми, смарт-пристрої, а також професійне обладнання для відеозйомки та звукозапису. Заснований на принципах якості, інновацій та зручності в користуванні, Ferguson відзначається своїм поєднанням передових технологій з елегантним дизайном.

 • Elta

  Elta - це бренд, який відомий своїми передовими технологіями та надійністю у сфері електроніки та побутової техніки. Заснований на принципах інновацій та високої якості, Elta створює продукцію, що відповідає потребам сучасного споживача.

 • ZOSHING

  Бренд ZOSHING пропонує широкий асортимент продуктів, включаючи домашні пристрої, електроніку для розваг та інші інноваційні рішення. Кожен продукт ZOSHING розроблений з фокусом на простоту використання, надійність та ефективність.

 • Antteq

  Однією з ключових особливостей бренду Antteq є його постійна робота над впровадженням новітніх інновацій у сфері інтерфейсних технологій. Від підтримки останніх стандартів до розробки унікальних рішень для покращення взаємодії користувача з пристроями, Antteq завжди на передовій лінії технологічного прогресу.

 • Antteq

  Однією з ключових особливостей бренду Antteq є його постійна робота над впровадженням новітніх інновацій у сфері інтерфейсних технологій. Від підтримки останніх стандартів до розробки унікальних рішень для покращення взаємодії користувача з пристроями, Antteq завжди на передовій лінії технологічного прогресу.

 • OK

  OK - це відомий бренд телевізорів, який пропонує високоякісні продукти за доступними цінами. Телевізори OK відрізняються надійністю, якістю зображення та звуку, а також широким вибором моделей і розмірів, що відповідають потребам різних клієнтів. Цей бренд відомий своєю простотою в управлінні та ергономічним дизайном, що робить його популярним в середині бюджетного сегменту.

 • KENDO

  KENDO - це відомий бренд телевізорів, який відзначається високою якістю зображення, сучасним дизайном та передовими технологіями. Їхні продукти забезпечують чітке та реалістичне відтворення контенту, надаючи користувачам неперевершений досвід перегляду. Компанія KENDO відома своєю надійністю та інноваційним підходом до виробництва телевізорів, які відповідають потребам навіть найвимогливіших споживачів.

 • iiyama
 • Cecotec

  Cecotec – компанія з Іспанії, яка займається розробкою розумної побутової техніки, та продовжує активну експансію на світові ринки.

 • August
 • LEVEL